موضوعات وبسایت : برنامه نویسی

جواب سوال سوباسا و دوستان سایت کوئرا به زبان سی پلاس پلاس و پایتون

نویسنده : نازنین رحمانی | زمان انتشار : 04 اردیبهشت 1401 ساعت 01:16

جهت انجام پروژه های دانشجویی و یا تمرین‌های برنامه نویسی رشته کامپیوتر میتوانید به آی دی تلگرام زیر پیام دهید

@AlirezaSepandسوباسا که از گل‌زن‌های معروف زمان خودش بوده است، به یاد خاطرات گذشته‌ی خود تصمیم گرفت که دوستان خودش را جمع کند و بازی فوتبال دوستانه‌ای ترتیب دهد. اما از آنجا که سوباسا تنها در گل زدن مهارت دارد، در شمارش گل‌های زده شده دچار اشتباه شد!

سوباسا در مجموع n گل به تیم حریف زده است و آن‌ها را یادداشت کرده است و می‌داند که گل iاُم در دقیقه‌ی aia_iai​ زده شده است. اما به دلیل اینکه تعداد بازی‌های زیادی انجام داده است، زمان وقت‌های اضافی را به خاطر نمی‌آورد!

او حدس می‌زند که نیمه‌ی اول بازی، aدقیقه و نیمه‌ی دوم بازی b دقیقه وقت اضافه داشته است. به طور دقیق‌تر، نیمه‌ی اول بازی از دقیقه‌ی 0 تا 45+a45 + a45+a (شامل خود این دقایق) و همچنین نیمه‌ی دوم بازی از دقیقه‌ی 454545 تا 90+b90 + b90+b (شامل خود این دقایق) بوده است.

حال او می‌خواهد بداند که آیا ممکن است زمان وقت‌های اضافی را درست حدس زده باشد. به عبارتی دیگر، آیا عددی مانند k≤nk \le nk≤n وجود دارد که گل‌های 1 تا kk، به ترتیب زمانی در نیمه‌ی اول و گل‌های k+1k + 1k+1 تا n، به ترتیب زمانی در نیمه‌ی دوم زده شده باشند.

دقت کنید که n گلی که سوباسا یادداشت کرده است، به ترتیب زمانی بوده‌اند. به عبارتی دیگر، گل iاُم، پیش از گل i+1i + 1i+1اُم زده شده است و او صرفاً ممکن است در محاسبه‌ی a و b اشتباه کرده باشد. همچنین دقت کنید که وقت‌های اضافه‌ی بازی‌ای که سوباسا گل‌های آن را یادداشت کرده است، الزاماً کمتر یا مساوی ۱۰ نیستند.

 

شما همین الان میتوانید راه حل سوال سوباسا و دوستان سایت کوئرا به زبان سی پلاس پلاس و پایتون را با نمره  100 دریافت کنید

 

بعد از خرید میتوانید فایل های زیر را دریافت نمایید:

  • راه حل سوال سوباسا و دوستان به زبان python (پایتون)
  • راه حل سوال سوباسا و دوستان به زبان cpp (سی پلاس پلاس)
خرید جواب سوال سوباسا و دوستان سایت کوئرا به زبان سی پلاس پلاس و پایتون با تخفیف ويژه

به مدت محدود فقط تا جمعه 25 خردادبلافاصه بعد از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده خواهد شد و میتوانید فایل را دریافت کنید


وارد کردن نام و شماره موبایل اختیاری می‌باشد.
14 هزار تومان 18 هزارتومان

پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب


در صورت بروز هرگونه مشکل در هر مرحله‌ای از خرید، میتوانید با پشتیبانی آنلاین و یا شماره 09018816095 (واتس‌آپ) در تماس باشید.
ارسال نظر

نام


ایمیل


نظر